Skład osobowy Rady Miejskiej w Grodkowie

Numer 
okręgu 

Radny 
wybrany w okręgu

Granice okręgu

1

Jolanta Szuchta

Wiceprzewodnicząca

Rady Miejskiej

Miasto Grodków, ulice: Klubowa, Ligonia, Miarki, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Traugutta, Wiejska, Wrocławska

2

 Agata Wasilenko-Mikuta

Miasto Grodków, ulice: Bolesława Chrobrego, Elsnera, Grunwaldzka, Władysława Jagiełły, Moniuszki, Reymonta, Rynek, Sienkiewicza od 1 do 13 (numery nieparzyste) i od 2 do 20 (numery parzyste), Szpitalna od 1 do końca z wyłączeniem nr 14, Świerczewskiego 

3

Piotr Kwiatkowski

Miasto Grodków, ulice: Dąbrowskiej, Fornalskiej, Jaśminowa, Kochanowskiego, Konwaliowa, Krakowska od 31A do końca, Krańcowa, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Makowa, Matejki, Poprzeczna, Prusa, Reja, Różana, Tulipanowa, Sienkiewicza od 100 do końca, Wrzosowa, 

Sołectwa: Nowa Wieś Mała, Żarów 

4

Ewa Raczyńska

Osiedle Półwiosek, ulice: Akacjowa, Cicha, Leśna, Miodowa, Ogrodowa, Otmuchowska, Polna, Skośna, Warszawska od 39 do 63 (numery nieparzyste) 

Miasto Grodków, ulice: Kasztanowa, Królowej Jadwigi, Mickiewicza, Sienkiewicza 22, Sosnowa, Sportowa, Szkolna, Warszawska od 1 do końca z wyłączeniem numerów nieparzystych od 39 do 63, Wyspiańskiego 

5

Sławomir Sobstel

Miasto Grodków, ulice: Klonowa, Krakowska od 1 do 29 (numery nieparzyste) i od 2 do 20 (numery parzyste), Sienkiewicza od 24 do 98 (numery parzyste) i od 15 do 43 (numery nieparzyste), Szpitalna 14, Opolska, Sadowa, Zawadzkiego, Zielona 

6

Paweł Birecki

Miasto Grodków, ulice: Bogusławskiego, Konopnickiej, Kossaka, Kosynierów, Kościuszki, Krótka, Miła, Racławicka, Radosna, Styki, Szczęśliwa, Tetmajera, Wesoła, Żeromskiego, Życzliwa 

7

Beata Duda

Miasto Grodków, ulice: Głowackiego, Grenadierów, Kołłątaja, Morcinka

8

Paweł Byjos

Sołectwa: Kopice, Więcmierzyce 

9

Krzysztof Owsiński

Sołectwa: Głębocko, Gola Grodkowska, Osiek Grodkowski, Tarnów Grodkowski, Żelazna 

10

Bogumiła Pawlak

Sołectwa: Lipowa, Polana, Przylesie Dolne, Wierzbnik 

11

Jadwiga Demska

Przewodnicząca

Rady Miejskiej

Sołectwa: Bąków, Kolnica, Młodoszowice, Wojsław 

12

Agnieszka Gul

Sołectwa: Gnojna, Jeszkotle, Lubcz, Zielonkowice 

13

Alicja Budzik

Sołectwa: Gałązczyce, Gierów, Mikołajowa, Sulisław, Wierzbna 

14

Dariusz Gajewski

Wiceprzewodniczący

Rady Miejskiej

Sołectwa: Jędrzejów, Starowice Dolne, Wójtowice 

15

Dariusz Bednarz

Sołectwa: Bogdanów, Jaszów, Kobiela, Rogów, Strzegów, Wojnowiczki 

  • Data aktualizacji: 2017-08-18 09:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 618 395